دستگاه روغن گیر هسته انگور

دستگاه روغن گیر هسته انگور

دستگاه روغن گیر هسته انگور

آیا به این فکر کرده اید که جز آب انگور ، روغن انگور هم فواید بی شماری دارد، به درست خوندید روغن انگور که از هسته آن گرفته می شود و فواید بی شماری دارد و گاها دیدید افرادی که انگور را همراه دانه آن می جوند و میل می کنند ، این بخاطر اطلاع آن افراد از مزایای هسته انگور می باشد که در سالیان گذشته بیشتر روغن هسته انگور به شکل وارداتی وجود داشت ولی طی چند سال گذشته باپیشرفت تکنولوژی و ساخت و ورود دستگاه های روغن گیری پرس سرد به بازار ، روغن گیری از هسته انگور توسط خود فروشگاه های عرصه محصولات ارگانیک در حجم بالا انجام می شود. این دستگاه ها به دلیل بهره گیری از موتور گیربکس قدرتمند و طراحی صحیح توانسته حجم تولید روغن های طبیعی در کشور را بسیار بالا ببرد.
استحصال روغن از هسته انگور به دلیل میزان روغن کم و سخت بودن پوست هسته، نیازمند بهره گیری از دستگاه روغن گیر هسته انگور می باشد ، این دستگاه ها از فولاد با درجه سختی بالا، که جهت مقاومت بیشتر آبکاری می شوند ساخته می شوند.
دستگاه های روغن گیری هسته انگور صنایع آجیلکا دارای پنل تنظیم دمای اتوماتیک بوده وهمچنین دارای سنسور حجم مخزن می باشد، که در صورت اتمام محصول داخل قیف و عدم حضور شما ، دستگاه بصورت خودکار خاموش می شود.

خرید دستگاه روغن گیری صنعتی

 

موارد استفاده دستگاه روغن گیر هسته انگور

دستگاه های روغن کشی هسته انگور به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که در تمامی مشاغل و صنایع کارایی دارند و بسیاری از عطاری ها و فروشگاههای ارگانیک با این دستگاه می توانند انواع روغن های طبیعی در حجم های بالا را نیز تولید نمایند.
در خصوص دستگاه های روغن گیری هسته انگور این نکته لازم است بدانید که با این دستگاه ها می توانید روغن هایی مانند کنجد،آفتابگردان ، هسته انار و… را براحتی تولید نمایید و به این صورت علاوه بر تولید روغن های آرایشی، می توانید روغن های خوراکی متنوعی نیز تولید نمایید.( بعد از هر روغنگیری، جهت پپشگیری از اختلاط طعم روغن ها با یکدیگر، دستگاه را تمیز نمایید.)


روش روغن گیری هسته انگور چگونه است؟

روغن گیری هسته انگور به دلیل سخت بودن پوست هسته و میزان کم روغن آن، بایستی بوسیله دستگاه های روغن گیری مخصوص که آلیاژ خاص دارند صورت پذیرد تا استهلاک دستگاه کاهش یابد.
روغن استحصال شده در زمان خروج از دستگاه، موجب خنک شدن سیلندر می شود و زمانیکه محصولی مانند هسته انگور یا هسته انار و.. میزان روغن کمی دارند، این امر موجب گرمای بیشتر سیلندر می شود و به همین دلیل دستگاه های روغن کشی هسته انگور آلیاژ متفاوتی دارند.


Ajilka
ارسال دیدگاه