هر آنچه که در خرید دستگاه کره گیری بادام زمینی باید بدانیم.

دستگاه کره گیر ارده گیر 4 اسب بخار آجیلکا

هر آنچه بایستی در زمان خرید دستگاه کره گیری بادام زمینی باید بدانید

دستگاه کره گیری بادام زمینی ضمن تولید انواع کره های آجیلی ( کره پسته، کره بادام درختی و…) سبب بوجود آمدن مشاغل مختلفی شده است، که محبوبیت و تقاضای آنرا روز به روز در حال افزایش می باشد.

حال در این اینجا قصد داریم نکاتی کوتاه ولی مهم در خصوص دستگاه کره گیر خدمت شما بیان کنیم، تا با این دستگاه که در ایران ما چند سالی می باشد، اسم آنرا می شنوید، بیشتر آشنا شوید.

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد، دستگاه کره گیری بادام زمینی در طرح ها و توان های مختلفی، تولید و عرضه می شوند، که این امر جهت تامین سلیقه های مختلف می باشد و با داشتن اطلاعات کافی  می توانید، دستگاهی مناسب با توجه به نیاز خود تهیه نمایید.

– معمولا شنیدید یا دیدید که آی دستگاه ما ماردونش اینجوریه و استیلش فرق می کنه و…شماباید بدونین ماردونش کارش چیه و چجوری میشه فهمید خوب یا نه؟

ماردون در دستگاه کره گیر بادام زمینی چه کاری می کنه؟

ماردون

ماردون که بهش حلزونی هم گفته.می شود، عمل انتقال محصول از ابتدای سیلندر.و به سمت جلو یعنی محل قرار گیری سنگ های سر دستگاه زا انجام می دهد.

حالا از کجا بدونیم ماردون دستگاه.کره گیر بادام زمینی خوبه یا نه؟

-ماردون دستگاه کره گیر از فولاد تهیه می شود و برای افزایش مقاومت و بهداشت اونرو آبکاری  می کنند که موجب براق شدن ماردون میشه و بعضی فروشندگان از عدم آگاهی برخی افراد سو استفاده می کنند و می گن جنس ماردون استیله. برای اینکه بدونین ماردون مشکل داره یا نه به صدای دستگاه زمانیکه روشن میشه دقت کنین، صدای مالیده شدن و یا لرزش نداشته باشد.( کمی لرزش دستگاه بخاطر چرخش الکتروموتور طبیعی می باشد.)

-تیغه های جلویی : یکی دیگه از قسمت های دستگاه کره گیری، تیغه های جلویی می باشد، که بایستی دقت شود:

1-براحتی باز شده که بتوانید نظافت آنرا انجام دهید .

2-قابلیت تنظیم زبری ( کرانچی) و نرمی را داشته باشد.

3-قطر تیغه ها برابر باشد.و گول بزرگ بودن سنگ زیرین را نخورید .

4-آبکاری و نوع شیاری زنی سنگ ها یکدست باشد.

5- آبکاری پوست شده نباشد.

6- حتما در زمان خرید، عمل کره گیری در حضور شما صورت پذیرد.و اگر بصورت اینترنتی خرید می نمایید، با مسئول فروش تماس گرفته و ضمن دریافت اطلاعات تکمیلی، از وی بخواهید با دستگاه مدنظر، عمل کره گیری را انجام دهند.

-ظاهر و ایمنی دستگاه

با توجه به اینکه این دستگاه ها.در فروشگاه و مغازه ها جهت.تولید کره و ارده.در حضور مشتری استفاده می شوند،در زمان خرید دستگاه  شکل ظاهر و ایمن بودن دستگاه یکی دیگر از موارد حساس و مهم می باشد که  بایستی در نظر گرفت.

.موتور و دیگر متعلقات برقی دستگاه بایستی پوشیده.و در محفظه یا همان کاور قرار داشته باشد، گاها می بنید.یک موتور را روی تکه ای چوب پیچ کرده و در بازار عرضه می نمایند، که نشان از عدم کیفیت  آن محصول می باشد.

کیفیت الکتروموتورو اینورتر :

الکتروموتور وظیفه ایجاد دوران و چرخش ماردون را دارد،که از نظر جنس بدنه و نوع سیم پیچ داخلی، انواع مختلف دارد، که نوع آلیاژ بدنه و نوع سیم پیچی  تعیین کننده قیمت آن می باشد.

  • میزان برق مصرفی شما را کاهش می دهد.
  • از آسیب رسیدن که دیگر تجهیزات برقی شما پیشگیری می کند.
  • طول عمر بیشتری خواهد داشت = میزان هزینه کرد شما کمتر و همچنین میزان خرابی دستگاه کمتر شده و درآمد مستمر افزایش می یابد.

اینورتر

اینورتر شبیه کامپیوتر ماشین می مونه که وظیفه اش در دستگاه های کره گیری و ارده گیری بصورت کلی اینجوری بیان می شود:

  • تبدیل برق تکفاز خانه به سه فاز
  • محافظت از الکتروموتور در برابر نوسانات برق
  • جلوگیری از ایجاد شوک برق در زمان روشن شدن دستگاه
  • تنظیم سرعت الکتروموتور جهت کره گیری های متفاوت که به دورهای مختلفی نیاز دارید.

این نکته رو بدونیم که یک اینورتر خوب بایستی بتونه فرمان درست را به الکترو موتور منتقل کنه و قدرت کافی رو داشته باشه. هر اینورتر با توجه به قدرت موتور و نوع کاربری دستگاه متفاوته .

در پایان اینکه در زمان خرید دستگاه از مراکز معتبر خرید کنید و اینکه در صورت خرابی دستگاه پاسخگوی شما باشند.

-گول تبلیغات و نوشته ها را نخورید، دستگاه را با ضمانت و پس از تست خرید نمایید.

— جهت مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری با کلیک در این محل با ما در ارتباط باشید.

 

Ajilka
ارسال دیدگاه